Paylaş

Sizin için tasarlıyor, inşa ediyoruz.

1972 yılında kurucumuz tarafından plan, proje, kontrollük hizmetleriyle faaliyetlerine başlayan şirketimiz ilerleyen yıllarda taahhüt, konut ve işyeri inşaatı yapımı, mimari danışmanlık ve dekorasyon ile iş portfoyünü genişletip bugünlere gelmiştir.

Kırk beş yıla yaklaşan tecrübesiyle inşaat sektöründe faaliyet gösteren şirketimiz, deneyimli teknik personeli ve kalitesinden ödün vermeyen anlayışı ile teknolojideki gelişmeleri yakından takip ederek sektörde emin adımlarla ilerlemektedir.

Geniş vizyonu ve başarılı insan gücü ile konut sektöründe faaliyet gösteren Mio Yapı, gelişmeye odaklanan hizmet anlayışı ile müşterilerini mutlu etmek için çalışmaktadır. Mio Yapı'nın sahip olduğu vizyon, insan unsurunu gözardı etmeden, teknolojinin bütün imkanlarını kullanmayı öngörür. Mio Yapı işte bu anlayış doğrultusunda modern ve huzurlu yaşam alanları oluşturmaya devam etmektedir.

Hedefimiz; güçlü finansal yapı, deneyim ve bilgi birikiminden aldığımız destek ile gelişimin öncüsü olarak, müşteri ve çalışanlarımızın memnuniyetini gözeterek, inşaat sektöründe önemli ve üst yapılar inşa etmek; ürettiği projelerde yüksek yaşam kalitesi oluşturmak, yaşam standartlarını yükseltmek ve çevre değerlerini geliştirmektir.